The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama İndir

Posted: February 15, 2014 in Oyun Yamaları
Tags:

The Incredible Adventures of Van Helsing oyununda 9. yüzyılın gotik dünyasını canlandıran oyunda artık yaşlanması sebebiyle yardım çağrılarına yanıt veremeyen ve insanlarla ilgilenemeyen Abraham Van Helsing’in oğlunu canlandırıyoruz. Oğul Van Helsing babasına gelen bir yardım çağrısına babasının cevap veremeyeceğini anlaması üzerine düşünerek babasının işini devam ettirme kararı alır. Bunun üzerine çağrının geldiği yer olan Borgovia’ya ulaşmak için yolculuk başlar.  Ancak bu yolculuğunda yalnız değildir, babasının Borgovia’dan kurtardığı soylu bir hayalet ona eşlik edecektir. Oynaması eğlenceli olan bu oyunu Türkçe olarak oynamak zevkinize zevk katacaktır diye düşünüyorum. The Incredible Adventures of Van Helsing oyununun Türkçe yama indirme linkini ve Türkçe yama kurulumunu aşağıda bulabilirsiniz.
 The Incredible Adventures of Van Helsing Türkçe Yama Kurulumu
  • Öncelikle her ihtimale karşı yedeklenmesi gereken save v.b. dosyalarınızın yedeğini alın.
  • İndireceğiniz Rar dosyası içinden çıkan “Files.N2PK” dosyasını yama kurulumunun ardından Incredible Adventures of Van Helsing\Strings konumuna yapıştırın.
  • Eğer bunu yapmış olmanıza rağmen oyun içi videolarda altyazılı özelliği aktif olmadıysa, AppData\Local\VirtualStore dizininde yama dosyalarını kontrol edin, eğer yama dosyaları bu dizinde bulunuyorsa oradaki dosyaları oyun klasörüne manuel olarak atın. Eğer bu işlemle uğraşmak istemezseniz kurulumu “Yönetici olarak çalıştır” diyerek yapmayı deneyin.
  • Bunun haricindeki diğer sorunlar veya oyun hakkında yorumda bulunmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. İyi oyunlar.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s